Tenda (shatora) tavolina karrika me qira ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Publikuar më 15 Jan, 2019 | Numri i Vizitave: 12908 | ID: #2102
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044213036
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

Japim tenda me qira per dasma syneti panaire si dhe qdo ahenxhe familjare.Tendat jan te madhesive
te ndryshme.Tansporti dhe montimi jan gratis.Tendat i japim ne Prishtine Fushekosove Kastriot Podujeve Vushtrri Mitrovice si dhe ne pjese tjera te Kosoves sipas marreveshjes.
Per hollesi tjera kontakto ne numrin e Tel 044 21 30 36
Mund te na gjeni edhe ne Facebook TENDA ME QIRA


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Tenda (shatora) tavolina karrika me qira ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Tenda (shatora)...

Kosovë, Prishtinë
MEDIKAMENTE PER SEX VIMAX, TURBO MAX, etj

MEDIKAMENTE PER...

Kosovë, Prishtinë
150.00€
Tenda me qira Gjilan

Tenda me qira Gjilan

Kosovë, Gjilan
RRISNI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON

RRISNI PENISIN E...

Kosovë, Prishtinë
130.00€This page took 0.030104 seconds to load. Memory usage: 5.69 M